Kişiye Özel Erkek Gömleği Dikimi

KİŞİYE ÖZEL ERKEK GÖMLEK DİKİMİ

İnci ısmarlama gömlek 1988 den beri hizmetine devam etmektedir ve bu güne kadararalarında ünlü isimlerinde bulunduğu sayısız müşterisine sipariş gömlek üretmiştir. Bilindiği gibi gömlek erkek için vazgeçilmez bir kıyafet olması dolayısıyla bu konuda teknolojik son imkanlar kullanılarak zamanın gereksinimlerine uygun biçimde yeni tarz modeller üretilmekte ve modern insanın şıklığının en üst düzeyde gösterilmesiyle prestijini en yüksek noktaya çekilmesine kıyafet ile aracı olmaya çalışılmaktadır.

Günümüzde  gömleğiniz kişiliğinizdir düşünceleri ve söylemleri moda çevrelerince dile getirilmektedir. Bu yüzden müşterilerine en iyi kumaş ürünlerini yüksek bir kalite ile dikim yaparak sunmaktadır.

İnci gömleğin sahibi Mutlu Aygün ” Müşteri memnuniyeti bizim için en ön planda gelir, profosyonelliğimizi kalitemizle fakat mütevaziliğimizle harmanlaştırıyoruz, günümüzde insanlar artık kendi ölçülerinde kendi vucuduna uygun kendisi için tasarlanmış gömlekleri giymek istiyor. Belli kalıplarda kişilere dayatılan ürünler geçmişte kaldı, kişiler artık şıklıklarında çok daha bilinçli davranıyor.Profosyonel bir şıklık istiyenlere kapımız açık”

İNCİ ERKEK GÖMLEK DİKİMİ
Adres: İstanbul caddesi. Hamurcu pasajı. No: 18 Bakırköy-İstanbul Tel: 0212 543 86 52
E-mail: incigomlek@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popularity: 5% [?]

Rastgele Yazılar